PolishEnglishUkrainian
UMÓW WIZYTĘ

DERMAPEN 4.0 (mezoterapia mikroigłowa)

W BE NEW CLINIC cenimy sobie jakość

W naszej klinice pracujemy na najnowocześniejszych sprzętach oraz technologiach dostępnych na rynku. Zabieg mezoterapii igłowej wykonujemy za pomocą oryginalnego DERMAPENA™ 4.0 - jedynego na świecie w pełni cyfrowego urządzeniem do mikronakłuwania frakcyjnego skóry.

Dbamy o twoje bezpieczeństwo

DERMAPEN™ 4 oraz igły znajdujące się w jednorazowych kartridżach posiadają pełną certyfikację medyczną. Igły wykonane z molibdenu (materiału służącego do produkcji narzędzi chirurgicznych) nie zawierają chromu i niklu, dlatego zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł
DERMAPEN™ jest bardziej precyzyjny i bezpieczniejszy niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.

Zabieg DERMAPEN™ tworzy ponad 1 000 000 mikronakłuć w 10 minut

Dermapen gładko przesuwa się po skórze, tworząc miliony mikrokanalików poprzez, które wprowadzane są do skóry odpowiednie / dopasowane do problemu - substancje aktywne, takie jak: czynniki wzrostu, kwas hialuronowy czy witaminy. Mikronakłucia wywołują w skórze stan zapalny, który aktywuje proces gojenia i regeneracji, zwiększając dzięki temu produkcję kolagenu czy elastyny (dwóch białek odpowiedzialnych za młody oraz zdrowy wygląd skóry).

Dermapen to zabieg o szerokim spektrum działania

Stosowany jest w terapiach przebarwień, zmarszczek, prewencyjnie w przypadku utraty jędrności i napięcia skóry, a także doskonale sprawdzi się w przypadku restrukturyzacji skór z rozszerzonymi porami.

Terapia blizn

DERMAPEN to złoty standard w przypadku redukcji blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, pourazowych czy rozstępów. Jako jedyne urządzenie na rynku oferuje specjalny program leczenia blizn, nakłuwając skórę nawet do 3,0 mm.

Spektakularne efekty

Niemal natychmiast po zabiegu poprawia się struktura naskórka - staje się on gładki, rozjaśniony, napięty, a długofalowo (nawet do 2-3 miesięcy) przebudowują się głębsze warstwy skóry. Bardzo często procedura mikronakłuwania łączona jest w naszej klinice z celowanymi peelingami chemicznymi w celu spotęgowania efektów terapii.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią
  • nietolerancja lub alergia na składnik znajdujący się w preparacie
  • niewyregulowana cukrzyca
  • problemy z krzepliwością krwi
  • aktywne infekcje wirusowe, grzybicze lub bakteryjne skóry
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych i keloidów
  • terapia izotretynoiną
  • świeża opalenizna
  • gorączka, przeziębienie
  • aktywna choroba nowotworowa