PolishEnglishUkrainian
UMÓW WIZYTĘ

MEZOTERAPIA IGŁOWA

„Mało, rzadko, w dobrze obrane miejsce”- M. Pistor

W 1952 roku francuski lekarz Michael Pistor po raz pierwszy wykonał zabieg mezoterapii m.in. w leczeniu migreny, a w latach 60-80 XX w. metoda ta zyskała uznanie wśród lekarzy dermatologów. Obecnie to jeden z najczęściej wykonywanych i najskuteczniejszych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej i kosmetologii.

Mezoterapia jako droga na skróty

Mezoterapia to metoda miejscowych iniekcji różnymi substancjami aktywnymi podawanymi śródskórnie (bezpośrednio do miejsc, w których występuje problem). Podczas zabiegu małe dawki substancji odżywczych, mikroelementów, środków stymulujących czy witamin trafiają bezpośrednio do skóry właściwej, omijając barierę naskórkową, która często jest przeszkodą NIE do pokonania dla kosmetyków. Mezoterapię igłową można wykonywać na każdym obszarze ciała, jednak najczęstsze miejsca iniekcji to twarz, szyja, dekolt, dłonie oraz skóra głowy.

Dwutorowe działanie

Sama iniekcja wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie kombinacje koktajli odżywczych pozwalają uzyskać spektakularne efekty w krótkim czasie. Pożądanym procesem jest mikrokrwawienie, które aktywuje płytki krwi do wydzielania czynników wzrostu. Czynniki wzrostu pobudzają tworzenie się w skórze kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego oraz innych cennych składników.

Nasza wiedza. Twój komfort

W BE NEW CLINIC wykształcona kadra zadba również o twój komfort podczas zabiegu, ponieważ procedura poprzedzona jest nałożeniem kremu znieczulającego. W BE NEW CLINIC pracujemy na certyfikowanych produktach z medycznymi atestami, ponieważ w 100% dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów.

Mało inwazyjny zabieg przynoszący długotrwałe efekty

Mezoterapia igłowa jest wysoce uniwersalnym zabiegiem, który sprawdzi się u większości skór w celach profilaktyki przeciwstarzeniowej. Przynosi efekty w postaci odżywienia, głębokiego nawilżenia, spłycenia drobnych zmarszczek mimicznych oraz poprawienia jakości i gęstości skóry. Zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, zarówno młodych, jak i dojrzałych, których skóra wymaga dodatkowego nawilżenia, zagęszczenia i regeneracji. To jeden z czołowych zabiegów rozświetlających okolice oka. W trychologii mezoterapia igłowa znalazła swoje zastosowanie przy terapiach nadmiernego wypadanie włosów. Mezoterapia igłowa to TERAPIA - małe dawki produktu podawane w ustalonej serii zabiegowej. Od Twojej systematyczności zależy efekt końcowy!

Mezoterapia igłowa BE NEW CLINIC - zapraszamy serdecznie mieszkańców naszej najbliższej okolicy -Kraków SidzinaSwoszowiceMogilanyDobczyceMyśleniceSieprawŚwiątniki GórneWieliczka

Prze​ciwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią
 • nietolerancja lub alergia na składnik znajdujący się w preparacie
 • niewyregulowana cukrzyca
 • choroby autoimmunologiczne (hashimoto, bielactwo, łuszczyca)
 • problemy z krzepliwością krwi
 • poważne zaburzenia sercowo-naczyniowe
 • aktywne infekcje wirusowe, grzybicze lub bakteryjne skóry
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych i keloidów
 • terapia izotretynoiną (min. 6 miesięcy od leczenia)
 • gorączka, przeziębienie
 • padaczka
 • aktywna choroba nowotworowa