PolishEnglishUkrainian
UMÓW WIZYTĘ
CELINA BAJER-WRÓBLEWSKA
TWÓRCZYNI I ZAŁOŻYCIELKA BE NEW CLINIC

Idea stworzenia miejsca, gdzie każdy będzie mógł zadbać o siebie i o swój wygląd przyświecała mi już od kilku lat. Od ponad 8 lat wraz z mężem prowadzimy kliniki stomatologiczne FULLDENT cieszące się dużym
zaufaniem wśród pacjentów, gdzie profesjonalizm i serdeczność są naszymi najważniejszymi wartościami. Chcąc stale się rozwijać, postanowiliśmy stworzyć zupełnie nowe i wyjątkowe miejsce, jakim jest właśnie BE NEW CLINIC. Jest to miejsce, które łączy w sobie nowoczesność świadczonych usług oraz serdeczną i holistyczną opiekę wykwalifikowanego personelu. Cieszę się, iż wspólnie z moim najbliższymi udało się nam stworzyć miejsce o takiej energii i mocy sprawczej. Tutaj NOWOCZESNE PIĘKNO nabiera zupełnie wyjątkowego wymiaru.

ANNA SIERANT-HOHENDORFF 
LEK. MEDYCYNY ESTETYCZNEJ 

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (2012). Medycyna estetyczna jest jej pasją, którą nieustannie rozwija. Od 6 lat z powodzeniem łączy prace jako lekarz medycyny estetycznej i stomatolog. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach, także międzynarodowych. W swojej pracy stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo i jakość stosowanych preparatów oraz piękny, naturalny wygląd. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uważa, że niedostatki natury estetycznej w obrębie twarzy mogą zostać skutecznie rozwiązane dzięki połączeniu leczenia stomatologicznego  (zachowawczego, protetycznego, ortodontycznego) i medycyny estetycznej. W życiu prywatnym pasjonatka podróży w odległe zakątki świata, wędrówek górskich i jazdy na rowerze. 

NATALIA KORNAUS 
MGR KOSMETOLOGII 

Ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie z Kosmetologi na Akademii  Wychowania Fizycznego w Krakowie. Uważa, że spersonalizowane podejście i wnikliwa konsultacja to klucz każdej współpracy. Specjalizuje się w terapiach skór problematycznych, trądzikowych, a także w profilaktyce antiaging. Dociekliwa, dokładna i profesjonalna - terapie skór prowadzi wielowymiarowo, łącząc zabiegi gabinetowe z szytą na miarę pielęgnacją domową. Nieustannie się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje. Jej misją jest propagowanie zachowań prozdrowotnych oraz szerzenie wiedzy prawidłowej pielęgnacji całego ciała. Prowadzi w mediach społecznościowych profil zawodowy, dzięki któremu może trafić do szerszej publiczności. W życiu prywatnym działa od 15 lat w teatrze tańca oraz spełnia się jako Instruktorka tańca. Uwielbia dalekie podróże i dobrą kawę.

JULIA BŁASZCZYK 
MGR KOSMETOLOGII 

Kosmetolog Be New Clinic. Ukończyła Wyższą Szkołę Promocji  Zdrowia z tytułem magistra. Specjalizuje się w masażu Kobido oraz  zabiegach na twarz, które przynoszą spektakularne efekty, także w leczeniu skór trądzikowych. Stawia na indywidualnie dobrane terapie  zabiegowe. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego  pacjenta. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija się zawodowo. Jest osobą ciepłą, cierpliwą, lubiąca stawiać czoła nowym wyzwaniom. W życiu prywatnym pasjonuje się modą oraz wizażem.