PolishEnglishUkrainian
UMÓW WIZYTĘ
CELINA BAJER-WRÓBLEWSKA
TWÓRCZYNI I ZAŁOŻYCIELKA BE NEW CLINIC

Idea stworzenia miejsca, gdzie każdy będzie mógł zadbać o siebie i o swój wygląd przyświecała mi już od kilku lat. Od ponad 8 lat wraz z mężem prowadzimy kliniki stomatologiczne FULLDENT cieszące się dużym
zaufaniem wśród pacjentów, gdzie profesjonalizm i serdeczność są naszymi najważniejszymi wartościami. Chcąc stale się rozwijać, postanowiliśmy stworzyć zupełnie nowe i wyjątkowe miejsce, jakim jest właśnie BE NEW CLINIC. Jest to miejsce, które łączy w sobie nowoczesność świadczonych usług oraz serdeczną i holistyczną opiekę wykwalifikowanego personelu. Cieszę się, iż wspólnie z moim najbliższymi udało się nam stworzyć miejsce o takiej energii i mocy sprawczej. Tutaj NOWOCZESNE PIĘKNO nabiera zupełnie wyjątkowego wymiaru.

Dawid Gryboś
LEK. MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Rezydent chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej, bardzo dokładny i skrupulatny profesjonalista w swojej dziedzinie. Zawód, który wykonuje jest Jego pasją co przekłada się na osiągane u Pacjentek efekty. Esteta, od zawsze fascynuje się pięknem, dlatego do swoich Pacjentów podchodzi bardzo indywidualnie doradzając i wybierając zabiegi, które będą tego odzwierciedleniem. Prywatnie jest osobą bardzo uśmiechniętą, życzliwą i serdeczną. Miłośnik botaniki. Wiedza o świecie roślin i związanych z nimi zjawiskach sprawiają, że odnajduje spokój w swym zabieganym życiu. W prawidłowym utrzymaniu równowagi emocjonalnej Doktorowi pomagają wspinaczki górskie, a także taniec. Zatapia się w dźwiękach muzyki klasycznej, a w wolnych chwilach sięga po dobrą książkę, która potrafi zaskoczyć swą treścią i wnieść do życia nowe emocje.

ANNA SIERANT-HOHENDORFF 
LEK. MEDYCYNY ESTETYCZNEJ 

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (2012). Medycyna estetyczna jest jej pasją, którą nieustannie rozwija. Od 6 lat z powodzeniem łączy prace jako lekarz medycyny estetycznej i stomatolog. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach, także międzynarodowych. W swojej pracy stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo i jakość stosowanych preparatów oraz piękny, naturalny wygląd. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uważa, że niedostatki natury estetycznej w obrębie twarzy mogą zostać skutecznie rozwiązane dzięki połączeniu leczenia stomatologicznego  (zachowawczego, protetycznego, ortodontycznego) i medycyny estetycznej. W życiu prywatnym pasjonatka podróży w odległe zakątki świata, wędrówek górskich i jazdy na rowerze. 

Katarzyna Kozioł
MGR KOSMETOLOGII 

Magister kosmetologii z 5-cio letnim doświadczeniem. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie zdobyła dużą wiedzę z zakresu chemii, anatomii i fizjologii człowieka. Pozwala to na holisyczne podejście do każdego pacjenta, uwzględniając przede wszystkim aspekty zdrowotne. 

Od lat specjalizuje się głównie w zabiegach modelujących sylwetkę oraz w indywidualnie dobranych terapiach zabiegowych na twarz. Uwielbia łączyć ze sobą zabiegi oraz technologie tak, aby tworzyć indywidualnie dopracowane procedury zabiegowe. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Pacjentom poświęca pełną uwagę, koncentrując się z wielką starannością nad zgłaszanym problemem. 
W gabinecie ceni sobie luźną i miłą atmosferę, aby każdy mógł poczuć się swobodnie, komfortowo zapewniając największą dyskrecję.

Prywatnie Katarzyna jest osobą bardzo otwartą, uśmiechniętą i serdeczną. Po godzinach pracy odreagowuje napięcie uprawiając sport, a w domowym zaciszu pochłania ją samodzielna renowacja starych mebli.

JULIA BŁASZCZYK 
MGR KOSMETOLOGII 

Kosmetolog Be New Clinic. Ukończyła Wyższą Szkołę Promocji  Zdrowia z tytułem magistra. Specjalizuje się w masażu Kobido oraz  zabiegach na twarz, które przynoszą spektakularne efekty, także w leczeniu skór trądzikowych. Stawia na indywidualnie dobrane terapie  zabiegowe. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego  pacjenta. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija się zawodowo. Jest osobą ciepłą, cierpliwą, lubiąca stawiać czoła nowym wyzwaniom. W życiu prywatnym pasjonuje się modą oraz wizażem.