PolishEnglishUkrainian
UMÓW WIZYTĘ

GENEO

Innowacyjna procedura 3 w 1:
złuszczanie + dotlenienie + wchłanianie

Urządzenie geneO™ firmy Pollogen to przełomowa technologia, wykorzystująca naturalne i fizjologiczne mechanizmy organizmu w celu uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych. Inspiracją dla jego twórców były gorące źródła – w których kąpiel daje niezwykły efekt dotleniający.

Pionierska terapia z wykorzystaniem CO2

Efekt Geneo powstaje po połączeniu na powierzchni skóry specjalistycznej kapsułki Capsugen i żelu bogatego w substancje odżywcze. Składniki aktywne zawarte w kapsułkach dobierane są indywidualnie pod klienta, co tworzy zabieg GENEO spersonalizowaną procedurą. Pierwsza faza zabiegu to skuteczne oczyszczenie i złuszczenie skóry, za pomocą specjalnej głowicy w zupełnie bezbolesny sposób.

Efekt Bohra

Następnie kluczowym etapem jest wytworzenie przez GENEO niezliczonej ilość małych bąbelków bogatych w CO2, które delikatnie pękają na powierzchni skóry. Środowisko bogate w CO2 powoduje fizjologiczną reakcję organizmu zwaną „efektem Bohra”, która polega na:

  • wysyłaniu wysoko natlenionej krwi do obszaru zabiegowego oraz 
  • zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włosowatych skóry,

co prowadzi do poprawy ukrwienia i przyspieszenia metabolizmu komórek.

W rezultacie skóra natychmiastowo zyskuje zdrowszy i bardziej promienny wygląd, zostaje ujędrniona i dogłębnie nawilżona, poprawia się jej gęstość i koloryt, a zmarszczki i przebarwienia ulegają wyraźnej redukcji.

 Zabieg Geneo -  BENEWCLINIC - zapraszamy serdecznie mieszkańców naszej najbliższej okolicy - Kraków - SidzinaSwoszowiceMogilanyDobczyceMyślenice
SieprawŚwiątniki  GórneWieliczka

Geneo jako zabieg przed „wielkim wyjściem” i nie tylko…

Zabieg Geneo to sposób na właściwą pielęgnację, jak również gwarancja optymalnego wchłaniania składników odżywczych. Rewelacyjnie sprawdzi się jako zabieg bankietowy - przed wielkim wyjściem czy wydarzeniem, gdyż efekt jest natychmiastowy, i nie wymaga okresu rekonwalescencji. 

Jednak zachęcamy, by wykonywać go również bez pretekstu. GENEO to skuteczny efekt terapeutyczny połączony z relaksującym masażem i odżywczą maską. Zapraszamy do BE NEW CLINIC BE, gdzie podjęte terapie przynoszą satysfakcjonujące efekty.

Przeciwskazania:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Aktywna opryszczka
  • Stany zapalne skóry
  • Niewyregulowana cukrzyca
  • Choroba nowotworowa
  • Kuracja retinoidami (min.  6 miesięcy po)