PolishEnglishUkrainian
UMÓW WIZYTĘ

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

W BE NEW CLINIC każdy klient traktowany jest wyjątkowo i profesjonalnie.  Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają tworzyć skuteczne, dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów - terapie skórne.

Stawiamy na relacje

W naszej klinice możesz czuć się komfortowo i bezpiecznie, a tematyka poruszana na konsultacji objęta jest tajemnicą zawodową. Budujemy obopólne zaufanie, dzięki któremu uzyskujemy satysfakcjonujące efekty terapii. 

Prawidłowa diagnoza - klucz do sukcesu

Na szczegółowej konsultacji kosmetologicznej nasze kosmetolożki ocenią stan Twojej skóry, zdiagnozują kluczowe problemy oraz zaplanują szytą na miarę terapię. W BE NEW CLINIC nie działamy masowo, a zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta.

Holistyczne podejście

Kosmetolog przeprowadzi z tobą szczegółowy wywiad (medyczny oraz kosmetyczny) w oparciu o założenia kosmetologii holistycznej, a następnie omówiony zostanie twój indywidualny plan zabiegowy oraz otrzymasz propozycje spersonalizowanej pielęgnacji domowej (beauty plan). Konsultacja stanowi wstęp do dalszych działań w gabinecie, ale również przekazuje jasne i klarowne wskazówki w zakresie pielęgnacji domowej.

Jak się przygotować?

Na wizytę najlepiej przyjdź bez makijażu, a także przygotuj zdjęcia swoich aktualnych kosmetyków. Jeśli posiadasz tzw. paszport piękna (dokumentacje przebytych zabiegów kosmetycznych) - zabierz go ze sobą.