PolishEnglishUkrainian
UMÓW WIZYTĘ

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE, TERAPIE TRĄDZIKU

Profesjonalne oczyszczanie skóry twarzy to zabieg mający na celu wyeliminowanie zanieczyszczeń powierzchownych, jak i głębokich. Nasza skóra każdego dnia musi mierzyć się z ogromną ilością zanieczyszczeń zewnątrzpochodnych.

Najważniejsze jest znalezienie przyczyny

Jako specjaliści w dziedzinie wiemy, że bardzo często przyczyną złego stanu skóry jest jej nieprawidłowe oczyszczanie. Nagromadzone sebum miesza się na skórze ze zrogowaciałym naskórkiem, pozostałościami makijażu, kurzu i pyłu co predysponuje do powstawania zaskórników, z których mogą rozwinąć się stany zapalne. Notorycznie źle oczyszczana skóra staje się zanieczyszczona, ziemista, często przetłuszcza się mocniej niż dotychczas, a makijaż po kilku godzinach wygląda mało estetycznie.

Kosmetolog pomoże w wyborze idealnego rozwiązania dla Ciebie

W BE NEW CLINIC posiadamy szeroką ofertę zabiegów oczyszczających, które w rękach doświadczonych specjalistów w znaczący sposób poprawią stan Twojej cery. Oferujemy zarówno delikatne zabiegi odświeżające, ale także zaawansowane holistyczne terapie trądziku. Działamy na najnowszych technologiach, sprzętach i przodujących markach,
wykorzystujących potencjał inżynieri tkankowej.
W terapiach skórnych pracujemy na wysokiej klasy preparatach terapeutycznych opartych na innowacyjnych recepturach działających na poziomie komórkowym. Po zabiegu zawsze analizujemy wspólnie pielęgnację domową i przekazujemy cenne wskazówki.

Stawiamy na edukacje klientów

W naszej klinice stawiamy na szerokopojętą EDUKACJE klientów w aspekcie prawidłowych zachowań i nawyków, nasze kosmetolożki przekażą potrzebną Tobie wiedzę, w najbardziej przystępny sposób. Jako że zmiany trądzikowe i zanieczyszczenia skóry nie powstają w jeden dzień, a zazwyczaj jest to proces, dlatego najważniejsza jest sumienna pielęgnacja, systematyczność i cierpliwość.

Terapie trądziku - zabiegi oczyszczające -  BENEWCLINIC - zapraszamy serdecznie mieszkańców naszej najbliższej okolicy - Kraków - SwoszowiceSidzina,   MogilanyDobczyceMyślenice
SieprawŚwiątniki  GórneWieliczka