PolishEnglishUkrainian
UMÓW WIZYTĘ

ZABIEGI ANTI-AGING ORAZ ZABIEGI BANKIETOWE

W BE NEW CLINIC preferujemy holistyczne podejście, pozwalające stworzyć kompleksowy, kojący zmysły rytuał pielęgnacyjny. Biologiczne starzenie się skóry rozpoczyna się już po 25 roku życia i od wtedy rocznie tracimy ok. 1% kolagenu. Niestety jest to utrata zarówno ilościowa, jak i jakościowa. Kiedy zaczyna brakować w skórze zbawiennego kolagenu, skóra traci jędrność i gęstość. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, najczęściej zlokalizowane w okolicy oczu, czoła i ust.

Starzenie się skóry jest złożonym procesem…

Tempo, dynamiczność i objawy tego procesu są wypadkową czynników wewnątrzpochodnych (takich jak geny, zaburzenia hormonalne, niedobory, choroby, dieta), jak i tych zewnętrznych (promieniowanie UV, papierosy, zanieczyszczenia środowiska, zła pielęgnacja, stres). Skóra powoli traci naturalne wypełnienie tkanką tłuszczową, które odpowiada za młodzieńczy wygląd twarzy. Zachodzą zmiany w mięśniach i podłożu kostnym, dochodzi do odwrócenia tzw. trójkąta młodości. Dzięki medycynie estetycznej i zaawansowanej kosmetologi możemy znacząco opóźniać te procesy i wspomagać skórę składnikami, których na danym etapie potrzebuje.

Mamy na to sposób!

W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na zabiegi tego typu BE NEW CLINIC oferuje pełny wachlarz procedur odmładzających. Zapraszamy na zabiegi bankietowe, jak i zachęcamy do długoterminowej współpracy. Nasze kosmetolożki stworzą plan terapi i , w który zostaną wplecione najodpowiedniejsze procedury zabiegowe dostosowane do potrzeb Twojej skóry.