PolishEnglishUkrainian
UMÓW WIZYTĘ

ZABIEGI ODŻYWCZO-PIELĘGNACYJNE (ODBUDOWA BHL)

BE NEW CLINIC jest miejscem, w którym indywidualne i holistyczne terapie, zapobiegają i likwidują problemy skórne. Pracujemy wyłącznie na renomowanych produktach światowych, profesjonalnych marek, a diagnoza skóry to dla nas podstawa skutecznego zabiegu.

Zaburzona bariera hydrolipidowa

Na skutek nieprawidłowej pielęgnacji domowej coraz częściej spotyka się problem zaburzonej bariery hydrolipidowej skóry. BHL to swego rodzaju tarcza ochronna chroniąca przed środowiskiem zewnętrznym. BEZ ODBUDOWANEGO PŁASZCZA HYDROLIPIDOWEGO nie możemy włączyć
mocnych składników aktywnych. Prace nad skórą dzielimy zawsze na etapy! Nie da się skutecznie walczyć z wieloma defektami jednocześnie. Często współpracę musimy rozpocząć od zabiegu wprowadzającego / wspomagającego barierę hydrolipidową, a dopiero w dalszej kolejności rozważyć procedury np. walki z bliznami, przebarwieniami czy fotostarzeniem.

Działamy na skórę na wielu płaszczyznach

W naszej Klinice używamy nie tylko sprawdzonych preparatów, ale również nowoczesnego i certyfikowanego sprzętu kosmetycznego. Po zabiegu Klient otrzymuje szczegółowe zalecenia dotyczące pielęgnacji domowej, dzięki czemu możemy podtrzymać i wzmocnić efekty zabiegów pielęgnacyjnych wykonanych w gabinecie.

Odbudowa BHL BENEWCLINIC - zapraszamy serdecznie 
mieszkańców naszej najbliższej okolicy Kraków - SwoszowiceMogilanyDobczyceMyślenice
SieprawŚwiątniki GórneWieliczka