PolishEnglishUkrainian
UMÓW WIZYTĘ

TERAPIE ROZJAŚNIAJĄCE NA PRZEBARWIENIA

Przebarwienia są jednym z najczęstszych problemów natury estetycznej. Przebarwienia pojawiają się w momencie na dprodukcji melaniny przez komórki barwnikowe (melanocyty). Ich powstawaniu najczęściej towarzyszy ekspozycja skóry na słońce, dlatego w BE NEW CLINIC edukujemy w kontekście codziennej fotoprotekcji. Gdy pigment jest wytwarzany w zbyt kużej ilości, powstają nieestetyczne, ciemne plamy na skórze.

Skupiamy się nie tylko na usuwaniu, ale także hamowaniu powstawania

Istnieją różne typy przebarwień w zależności od miejsca usytuowania barwnika. Zmiany, które znajdują się w skórze właściwej bardzo cieżko usunąć samą pielęgnacją domowa, ponieważ kosmetyki nie są w stanie wniknąć tak głęboko. Dlatego zapraszamy Cię do BE NEW CLINIC, gdzie w ykształcona kadra dobierze odpowiedni zabieg gabinetowy i zaproponuje profesjonalną pielęgnację domową, która utrwali i wzmocni efekty zabiegów wykonanych w gabinecie. Nasza wiedza pomaga nam naprawiać największe kompleksy i przekuwać je na zadowolenie naszych podopiecznych.

Terapia rozjaśniająca na przebarwienia BENEWCLINIC - zapraszamy serdecznie mieszkańców naszej najbliższej okolicy Kraków - SwoszowiceMogilanyDobczyceMyślenice
SieprawŚwiątniki GórneWieliczka

Tylko całościowa terapia przebarwień łącząca wszystkie wyżej wymienione aspekty jest w stanie zwalczyć problem.